Корзина
12 отзывов

Водостічні системи BRYZA

Водостічні системи Bryza – низька ціна та висока якість

Водостоки Бриза – це продукт високої якості польського виробництва, що виготовляється тільки з найкращого пластику. Для початку виробництва компанія провела ретельний аналіз ринку, і на основі отриманих даних започаткувала виготовлення абсолютно нового на інноваційного продукту, що немає аналогів. До того ж продукт постійно удосконалюється, завдяки чому компанія впевнено зберігає лідерські позиції та перевершує конкурентів.

Водостічна система з ПВХ не боїться впливу агресивного зовнішнього середовища, такого як: сонячні промені, опади, перепади температур.  Гарантійний термін складає 10 років, і протягом цього періоду гарантується збереження всіх технічних та естетичних параметрів.  Для того, аби бути впевненим в якості продукції, виробник систематично проводить лабораторні дослідження, де матеріал піддається впливу різних факторів, за рахунок чого імітується старіння. Дані цих випробувань і є підставою для визначення гарантійного терміну.

Купити водостоки Бриза можна в 4-х діаметрах і 7-ми кольорах. Серед них присутній навіть ексклюзивний мідний відтінок. Такий вибір дозволяє точно підібрати комплектацію під будинок, враховуючи як рекомендації по розміру, так і персональні побажання.

  • ринва 75 і труба 63: Невеликі житлові споруди, сараї, гаражі, альтанки, балкони і мансарди.
  • ринва 100 з трубою 90: Дачі, малі та середні склади, комерційні та промислові будівлі, громадські будівлі
  • ринва 125 з трубою 90: Житлові і багатоквартирні будинки, котеджі, склади, комерційні та промислові будівлі, громадські будівлі
  • ринва 150 з трубою 110: Великі об’єкти житлового, промислового і комерційного призначення.
Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: